Programy wczesnodziecięce

BOBASY I MUZYKA

Na zajęciach dziecko poznaje świat poprzez pryzmat pięknych, muzycznych doświadczeń i nawiązuje pierwsze relacje z rówieśnikami. Ważnym elementem lekcji są zabawy relacyjno–relaksujące autorstwa profesor Marty Bogdanowicz – wspierają one rozwój emocjonalny i społeczny. Wszystko dzieje się w bezpiecznym dla dziecka środowisku, pod okiem rodzica lub opiekuna. Nie bez znaczenia pozostaje zaangażowanie dorosłego z uwagi na to, że dzieci uczą się przez naśladownictwo. Właśnie dlatego jest to kurs tańca, śpiewania i grania również dla mamy i taty.

od 6 do 18 m-ca życia

Dziecko nauka muzyki

MALUCHY w KRAINIE MUZYKI

Program bazuje na założeniach metody Aktywnego Słuchania Muzyki autorstwa Bati Strauss i jest tak skonstruowany, aby wszechstronnie wpływać na rozwój dziecka. Zajęcia mogą stanowić świetne przygotowanie dla dzieci planujących rozpocząć edukację przedszkolną. Dla doświadczonych przedszkolaków lekcje są uzupełnieniem i rozwinięciem zajęć rytmiki oraz stanowią solidną bazę do podjęcia kształcenia muzycznego na instrumencie.

od 1,5 do 4 lat

Cymbałki