DJ Factory – Szkoła muzyczna

W programie zajęć przewidziana jest praktyka ze sprzętem, jak i teoria:

• zajęcia praktyczne z miksowania, scratchowania, produkcji muzycznej,
  • historia stylów muzycznych,
  • prawo autorskie,
  • sposoby konfiguracji sprzętu,
  • podstawy teorii zasad muzyki,
  • praca z rytmem utworów,
  • dykcja i praca z mikrofonem.

Szkoła DJów

Pierwszy rok nauki stanowi zaznajomienie się z podstawami pracy DJ-a (miksowanie, scratchowanie). Na drugim roku dochodzi produkcja muzyczna oraz obsługa oświetlenia DMX.

Komfort pracy zapewnia małe grupy liczące maksymalnie 5 osób, dla każdego uczestnika kursu przewidujemy stanowisko ze sprzętem na czas zajęć.

Istnieje możliwość wynajmu sali w celu samodzielnego ćwiczenia umiejętności.

Uczestnicy mają możliwość prezentacji swoich umiejętności na organizowanych pokazach, co ma na celu obycie się z tremą towarzyszącą w początkowej fazie występów oraz zaznajomienie się z problemami gry i mixu na żywo.

Prosimy uczniów o przyniesienie ulubionych utworów do miksowania, np. w postaci mp3 na pendrive lub na CD. Zapominalscy mogą uczyć się miksu w oparciu o materiały szkolne. Sugerujemy używanie własnych słuchawek, jednak Ci, którzy jeszcze nie mają swoich – mogą bez problemu skorzystać ze szkolnych.

Zainteresowany? – Zapisz się już teraz na lekcję próbną!

Szkoła dla DJów