Gitara basowa – nauka gry na instrumencie

Chcesz grać na gitarze basowej? Z nami to łatwe.

Zajęcia indywidualne nauczania gry na gitarze basowej.

Nauka gry na gitarze basowej

Głównym celem kursu jest:

  • nauka podstawowych technik grania
  • praktyczne podejście do nauczania
  • nowe impulsy na każdym poziomie
  • nauka zapisu nutowego
  • nauka walkingów basowych
  • interpretacja utworów rozrywkowych
  • elementy teorii muzyki
  • nauka tabulatur

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 10 roku życia, młodzieży, osób dorosłych i są dopasowane do twoich umiejętności i potrzeb. Niezależnie od tego czy gitara basowa to całe twoje życie, czy tez ma być jedynie odpoczynkiem od pracy, nauki i innych obowiązków nauczysz się grać utwory, które kochasz. Z lekcji na lekcję spełniaj swoje muzyczne marzenia razem z nami.

Gitara basowa