Szkoła muzyczna

Szkoła Muzyczna FURS MUSIC w Elblągu została założona przez znanego w Elblągu muzyka-pedagoga Roberta Fursa  w październiku 2000 roku w oparciu o system edukacji muzycznej YAMAHA Szkoła Muzyczna  i w tej formie prowadziła działalność edukacyjną do 2020 roku. Od 2021 roku placówka istnieje pod nazwą  Szkoła Muzyczna FURS MUSIC. Od początku istnienia Szkoły zajęcia prowadzone są w pięknie wyremontowanym i dostosowanym do potrzeb lokalu  przy ulicy Płk Dąbka 79.

Mamy do dyspozycji cztery sale wykładowe.

Klasę keyboardu, gdzie prowadzimy zajęcia z instrumentów klawiszowych – Keyboard, Fortepian, Akordeon oraz gitary gdzie odbywają się zajęcia Gitary Klasycznej, Gitary Elektrycznej i Gitary Basowej oraz Ukulele. Klasę perkusji, w której do dyspozycji uczniów są zestawy perkusyjne oraz perkusjonalia. Klasa śpiewu i programów wczesnodziecięcych oraz Skrzypiec, Trąbki, Saksofonu, Fletu prostego i poprzecznego.

Nasza placówka wyposażona jest w najwyższej jakości instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy oraz niezbędne pomoce naukowe.

Kadra pedagogiczna składa się z dyplomowanych, czynnych muzyków-pedagogów.

Szkoła dysponuje wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci , młodzież i osoby dorosłe. Autorskie programy muzyczne są dostosowane do wieku dzieci, a specjalne metody nauczania optymalizują proces edukacyjny.  Młodzież i dorośli mogą na różnych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach – od baroku do rocka.

W szkole prowadzone są zajęcia w poszczególnych programach instrumentalnych i wokalnych, zespoły muzyczne oraz zajęcia z zakresu teorii muzyki, DJ Factory, a także produkcji muzycznej.

Zapraszamy do udziału w niezobowiązującej lekcji próbnej!

Prowadzimy zapisy uczniów przez cały rok szkolny

KLIKNIJ aby zadzwonić

Zobacz jakie kierunki możesz wybrać:

1. Akordeon
  2. DJ Factory