Jump to content (skip navigation)
 
 

Kontakt


YAMAHA Szkoła Muzyczna

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 79
82-300 Elbląg
Tel. 608 271 538

E-Mail: yamaha3@wp.pl

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W LEKCJI ?

Lekcje próbne  przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć naukę w naszej szkole, lub są po prostu zainteresowane naszą ofertą.

CZY LEKCJA DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE ?

Lekcja próbna jest zupełnie niezobowiązująca i jak sama nazwa mówi jest całkowicie darmowa.

CO DAJE LEKCJA PRÓBNA ?

Lekcja próbna stwarza możliwość dokładnego zapoznania się z naszym programem, naszymi metodami pracy, naszymi nauczycielami. Ale co najważniejsze. Lekcja próbna to nie jest teoretyczny wykład. To praktyczne zajęcia w których bierze udział uczeń oraz rodzic.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI PROGRAM NAUCZANIA ?

Zapoznaj się z naszymi programami nauczania i wybierz ten, którym jesteś najbardziej zainteresowany. 

W JAKI SPOSÓB UMÓWIĆ SIĘ NA LEKCJĘ PRÓBNĄ ?

Najwygodniej umówić się telefonicznie 608271538. Nasz sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 20.00. Zachęcamy również do skorzystania z poniższego formularza. W przypadku wybrania takiego rozwiązania skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym terminie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caro Music Robert Furs z siedzibą w Elblągu przy ulicy Płk Dąbka 79 dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane oraz sprzedawane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmian.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

 
Początek strony