Keyboard – nauka gry na instrumencie

Chcesz grać na keyboardzie? Z nami to łatwe.

Zajęcia grupowe i indywidualne nauczania gry na keyboardzie.

Nauka gry na keyboardzie

Głównym celem kursu jest:

  • nauka podstawowych technik grania
  • praktyczne podejście do nauczania
  • nowe impulsy na każdym poziomie
  • nauka zapisu nutowego
  • interpretacja utworów klasycznych
  • interpretacja utworów rozrywkowych
  • elementy teorii muzyki

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży, osób dorosłych i są dopasowane do twoich umiejętności i potrzeb. Niezależnie od tego czy keyboard to całe twoje życie, czy tez ma być jedynie odpoczynkiem od pracy, nauki i innych obowiązków nauczysz się grać utwory, które kochasz. Z lekcji na lekcję spełniaj swoje muzyczne marzenia razem z nami.

Keyboard nauka gry na instrumencie