Urodziny

DZIECI OD 2 DO 3 LAT

Zapraszamy Was na wspaniałe muzyczne urodziny dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat !

Przygotowaliśmy wspaniały scenariusz urodzin z muzyką dla dzieci w wieku 2 i 3 lat. Zdajamy      sobie sprawę jak niełatwo przygotować imprezę i zaciekawić dzieci w tym wieku. W związku z tym cały program urodzin jest bardzo zróżnicowany i dynamiczny tak aby nie pozwlał się nudzić naszym milusińskim i przypadł do gustu wszystkim uczestnikom zabawy.

Zabawy przeplatane będę krótkimi przerwami na poczęstunek oraz tort urodzinowy !

Wasze dzieci z pewnością nie będą się nudzić !!!

Z uwagi na młody wiek uczestników urodzin w całej zabawie mogą również wziąć udział rodzice dzieci !

DZIECI OD 4 DO 6 LAT

Zapraszamy Was na muzyczne urodziny dla dzieci od 4. do 6. roku życia !

Jeżeli szukasz ciekawego i kreatywnego sposobu na zorganizowanie urodzin dla swojego dziecka  to bardzo dobrze trafiłeś. Oferujemy Ci wspaniałą zabawę urodzinową z muzyką w roli głównej. Jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko oraz jego znajomii będą zachwyceni urodzinami podczas których połączymy wspaniałą zabawę z poznawaniem świata muzyki i instrumentów !

W programie naszych muzycznych urodzin dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat znajdziecie m.in.:

Podczas wszystkich zabaw dzieci zdobywać będą nutki za zagranie na instrumencie, zaśpiewanie do mikrofonu, udział w zabawie. Na zakończenie każdy zabierze ze sobą nutki na pamiątkę do domu. Każdy uczestnik urodzin otrzyma również wspaniały, muzyczny dyplom.

DZIECI OD 7 DO 9 LAT

Zapraszamy do skorzystania z oferty urodzin muzycznych dla dzieci od 7. do 9. roku życia !

Jeżeli chcesz zorganizować swojemu dziecku niezapomniane urodziny, które będą połączeniem zabawy oraz wspaniałej przygody z muzyką i grą na instrumentach to koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

W programie urodzin dla dzieci od 6. do 9. roku życia oferujemy m.in.:

MŁODZIEŻ OD 10 DO 15 LAT

Wspaniałe urodziny z muzyką dla młodzieży od 10. do 15. roku życia. Wasze dzieci będą zachwycone zabawą oraz możliwością gry na różnych instrumentach !

Zachęcamy do skorzystania z oferty organizacji urodzin dla młodzieży od 10. do 15. roku życia. W programie naszej zabawy znajdziecie całe mnóstwo muzyki, grę na instrumentach, karaoke z mikrofonem !

W programie naszych muzycznych urodzin dla młodzieży znajdzieci m.in.: