Prowadzimy zapisy uczniów przez cały rok szkolny.

Szkoła Muzyczna Yamaha w Elblągu powstała w październiku 2000 roku. Początkowo mieściła się przy ulicy Giermków, a od września 2001 prowadzimy zajęcia w lokalu przy ul Płk Dąbka 79. Mamy do dyspozycji cztery sale wykładowe.

Klasę keyboardu, gdzie prowadzimy zajęcia z instrumentów klawiszowych -Keyboard, Fortepian, Akordeon oraz Dźwiękoludki.Klasę gitary gdzie odbywają się zajęcia Gitary Klasycznej, Gitary Elektrycznej i Gitary Basowej oraz Ukulele.Klasę perkusji, w której do dyspozycji uczniów są zestawy perkusyjne oraz perkusjonalia.Klasa śpiewu i programów wczesnodziecięcych oraz Skrzypiec, Trąbki, Saksofonu, Fletu prostego i poprzecznego.

Nasza placówka wyposażona jest w najwyższej jakości instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy Firmy YAMAHA.

Kadra pedagogiczna składa się z dyplomowanych, czynnych muzyków-pedagogów.

Szkoła dysponuje wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiajce każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Młodzież i dorośli mogą na różnych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach – od baroku do rocka.

W szkole prowadzone są zajęcia grupowe i indywidualne w poszczególnych programach instrumentalnych.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji próbnej!

YAMAHA Szkoła Muzyczna

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 79